March 5

Anononops, AnonHQ i oficjalnie FED Marsze narażone

en flag
da flag
nl flag
zh flag
fr flag
de flag
it flag
ja flag
ko flag
pl flag
pt flag
ru flag
es flag
sv flag
tr flag
Listen to Article
Voiced by Amazon Polly

Marsz Milionów Masek został infiltrowany. John Fairhurst pracował dla rządu, aby podzielić Anonima od wewnątrz i używać go dla zysku. Od 2012 roku znany jest z psyop The Occupy Ruch. Wszyscy wiemy, że Anon Ops i Anon HQ są rządowymi stronami internetowymi. Czarna Lives Matter została już wystawiona. Wcześniej ujawniliśmy wiele takich jak Fundacja Odwagi. Proszę kontynuować, ponieważ ekspozycja jest w toku. Elity zawsze planują jeden krok przed nami. Musimy przestać być z tyłu. Wiemy, że 5 listopada tego roku będzie psyop. Będą infiltratorzy, tak jak wszystkie inne protesty. Będą infiltrować używając wizerunku Anonimowego, imienia Anonimowego i stworzą przemoc, która całkowicie zdyskredytuje Anonimowego. Wyjaśniamy tych jokerów i będziemy kontynuować, dopóki Anonim nie będzie ponownie zabezpieczony. Prawdziwy Anonimowy musi się bronić. Musimy ujawnić tych, których znajdziemy, którzy są agentami i spamerami, którzy są przez nich kontrolowani.

Nadszedł czas, by Anarchia powstanie.

Anonimowy nie obsługuje Million Mask marca 2016.

Spójrz na przeszłe przecieki, które dla was wyśleliśmy, przestudiuj konta, które wymieniliśmy, żebyście mogli je zidentyfikować dla siebie.

Wszyscy musimy teraz pracować. Nadszedł czas, aby człowiek swoje stacje! Bitwa jest na nas.

Nie bierz udziału w marszu Milionów Masek 5 listopada tego roku.

Uzyskaliśmy tożsamość przywódców dużej sieci agentów infiltratorów. Odwiedź http://pastebin.com/rWPmHrgp szczegóły i pomóż nam ujawnić te podstępne nędzne!

Jesteśmy anonimowi.

Walczymy z siłami zła.

Ujawniamy skorumpowanego.

Zniszczymy kłamstwa.

Oddajemy się prawdzie.

Mówimy z wiedzy.

Wielu z nas zostało zamordowanych.

Wielu z nas jest w klatce przez większość naszego życia.

Ale bez względu na to, ilu z nas próbuje uciszyć.

Tak długo, jak jest jeden na świecie.

Ten, który nosi ideę Anonimowego.

Anonimowi nigdy nie umrze.

Anonimowy będzie ostatni.

Spodziewaj się nas.

http://pastebin.com/rWPmHrgp

Podziel się i zgłaszaj i blokuj tych ludzi. społeczności są w i ich zwolenników. Tylko wtedy, gdy będziemy razem pracować i walczyć, uda nam się naprawdę podbić te wilki. Zaczęliśmy od tego jako naszego pierwszego wydania. Niedługo będziemy wypuszczać o wiele więcej. Aby wygrać tę bitwę i uratować ten świat, musisz nam pomóc w tych małych zadaniach. Tylko z wami, nowe anony, zwolennicy anonimowych i innych bojowników korupcji. Tylko z wami możemy osiągnąć nasz cel i zniszczyć elitę jezuitów, którzy rządzą nami teraz. Nie możemy mieć władców. Nie możemy mieć religii. Obie to pranie mózgu, obie są kontrolą wolnej woli, która jest śmiercią wolnej woli i ludzkości. Obie są skorumpowane i złe. Tylko prawdziwa anarchia, która z definicji jest brak rządu i absolutna wolność jednostki. Tylko z anarchią możemy przetrwać. Anonimowi nie przestaną wspinać się po piramidzie, dopóki nie dotrzemy do oka i wyrwiemy go z jej gospodarstwa.