March 5

AnonOps, AnonHQ ve Resmi olarak FED yürüyüşleri

en flag
da flag
nl flag
zh flag
fr flag
de flag
it flag
ja flag
ko flag
pl flag
pt flag
ru flag
es flag
sv flag
tr flag
Listen to Article
Voiced by Amazon Polly

Milyon Maske Yürüyüşü sızdı. John Fairhurst hükümete Anonymous'u kâr amaçlı kullanmak için çalıştı. 2012'den beri psiop The Occupy Movement ile tanınmaktadır. Hepimiz Anon Operasyon ve Anon Karargahı ve benzerlerinin hükümet siteleri olduğunu biliyoruz. Black Lives Matter zaten ortaya çıktı. Daha önce Cesaret Vakfı gibi birçok kişiyi açığa çıkardık. Lütfen ifşa devam ederken devam edin. Seçkinler her zaman bizden bir adım önde olmayı planlıyorlar. Geride kalmayı bırakmalıyız. Bu yılın 5 Kasım'ın psikop olacağını biliyoruz. Diğer tüm protestolar gibi sızanlar da olacak. Anonymous'un imajını, Anonymous'un adını kullanarak sızacaklar ve Anonymous'un itibarını tamamen bozacak şiddet yaratacaklar. Bu şakacıları açığa çıkarıyoruz ve devam edeceğiz, ta ki Anonymous tekrar güvende olana kadar. Gerçek Anonymous kendilerini savunmak zorundadır. Hepimiz ajanlar ve onlar tarafından kontrol edilen spamcıları bulduklarımızı açığa çıkarmalıyız.

Anarşinin Yükselme zamanı geldi.

Anonim Milyon Maske Mart 2016'yı desteklemez.

Sizin için ortaya koyduğumuz geçmiş sızıntılara bakın, listelediğimiz hesapları inceleyin, böylece onları kendiniz tanımlayabilirsiniz.

Şimdi hepimiz çalışmalıyız. Yerlerinize adam zamanı geldi! Savaş üzerimizde.

Bu yıl 5 Kasım'da Milyon Maske Mart'a katılmayın.

Büyük bir ajan casus ağı liderlerinin kimliklerini ele geçirdik. Ayrıntılar için http://pastebin.com/rWPmHrgp adresini ziyaret edin ve bu sinsi zavallıları ortaya çıkarmamıza yardım edin!

Biz Anonymous'uz.

Kötülüğün güçlerine karşı savaşıyoruz.

Yozlaşmışları ifşa ederiz.

Yalanları yok edeceğiz.

Kendimizi gerçeğe teslim ediyoruz.

Biz bilgiyle konuşuruz.

Birçoğumuz öldürüldü.

Birçoğumuz hayatımızın çoğu için kafese tıkıldık.

Ama, ne kadar çok susturmaya çalışırlarsa çalışsınlar.

Dünyada bir tane olduğu sürece.

Anonymous fikrini taşıyan biri.

İsimsiz asla ölmeyecek.

Anonymous ayakta kalan son kişi olacak.

Bizi bekle.

http://pastebin.com/rWPmHrgp

Bu insanları paylaş, rapor et ve engelle, içinde bulundukları toplulukları ve takipçilerini. Sadece birlikte durup çalıştığımızda ve savaştığımızda bu kurtları gerçekten fethetmeyi başarabiliriz. Bununla ilk yayınımız olarak başladık. Birazdan serbest bırakacağımız çok daha fazlası var. Bu savaşı kazanmamız ve dünyayı kurtarmamız için bu küçük görevlerde bize yardım etmelisiniz. Sadece sizlerle, yeni anons, isimsiz ve diğer yolsuzluk savaşçılarının destekçileri. Sadece sizinle hedefimize ulaşabilir ve bizi yöneten Cizvit Elit'i yok edebiliriz. Hükümdarımız olmamalı. Dinimiz olmamalı. İkisi de beyin yıkıyor. Her ikisi de özgür iradenin kontrolü. Bu da özgür iradenin ve insanlığın ölümü. İkisi de yozlaşmış ve kötüdür. Tek gerçek anarşi... ki bu da tam olarak... hükümetin yokluğu ve bireyin mutlak özgürlüğü. Sadece anarşi ile hayatta kalabiliriz. Anonymous piramide tırmanmayı bırakmayacak. Göze ulaşıp onu avucundan söküp çıkarana kadar.